R | 1 h 50 min | Action | Thriller | Comedy
IMDB 6.2 / 10 (50161 votes)

Spenser Confidential (2020)

Spenser Confidential | United States of America
Spenser Confidential - poster

Links
Movie IMDb page
Movie the movie database page

Trailers
Yolo
Русский трейлер

Creators
Brian Helgeland (Screenplay), Sheila Jaffe (Casting), Neil Spisak (Production Design), Karen O'Hara (Set Decoration), Edward Tise (Sound Mixer), Dan Webster (Supervising Art Director), Neal H. Moritz (Producer), Patrick Loungway (Second Unit Director of Photography), Liza Richardson (Music Supervisor), Mark Wahlberg (Producer), Tobias A. Schliessler (Director of Photography), Sean McCormack (Supervising Sound Editor), Kami Asgar (Supervising Sound Editor), Steve Jablonsky (Original Music Composer), Robert B. Parker (Characters), Jeffrey J. Dashnaw (Stunt Coordinator), Peter Berg (Director), Paul Massey (Sound Re-Recording Mixer), Sean O'Keefe (Screenplay), Howard Berger (Makeup Department Head), Bill Bannerman (Executive Producer), Michael L. Sale (Editor), Paul Richards (Art Direction), Eric Heffron (Executive Producer), Stephen Levinson (Producer), Beau Borders (Sound Re-Recording Mixer), Virginia Johnson (Costume Designer), Andrew Petrotta (Property Master), Chris Terhune (Sound Designer), Bob E. Krattiger (Gaffer), Kelly Cronin (Script Supervisor), Leslie Bloome (Foley Artist), Will Files (Supervising Sound Editor), Johnny Villanueva (Hair Department Head), Daniel C. McFadden (Still Photographer), Kurt Grossi (Key Grip), Lisa Rodgers (Post Production Supervisor), Matt Kutcher (Special Effects Supervisor), Craig Comstock (Second Assistant Director), Haley Sweet (Unit Production Manager), Luis Antonio Landrau (Boom Operator), John Logan Pierson (Executive Producer), Joanna Fang (Foley Artist), Troy Moore (Visual Effects Supervisor), Trey Shaffer (Graphic Designer), Ace Atkins (Novel), Toby Ascher (Producer), Chris Biddle (Set Designer), Bill King (Art Direction), Sloane True (Costume Supervisor)
Alternative titles
Wonderland (US)
Release dates
06.03.2020 (US)
06.03.2020 (SG)
06.03.2020 (DE)
06.03.2020 (FR)
06.03.2020 (BR)
06.03.2020 (ES)

Comments

Spenser Confidential (2020)

Agnese

27.03.2020 | 06:20:57

Pīters Bergs ir kļuvis par vēl vienu režisoru, kuram ir izdevies piesaistīt Netflix studijas un arī Marku Vālbergu. «Spensera konfidencialitāte » ievērojami nolaiž filmu producēšanas latiņu, it īpaši salīdzinājumā ar no budžeta viedokļa dārgākiem režisoru darbiem, tomēr tas netraucēja uzņemt vecmodīgu policistu tēmas asa sižeta filmu, kuru mūsdienās nemaz nav tik daudz.

Un tā, Spensers ir sadevis pa purnu savam bijušajam policijas priekšniekam, par ko pāris gadus atsēdējis cietumā un pēc iznākšanas viņa raksturs nav īsti piemērots kravas auto vadītāja darbam. Tālāk šo pašu policijas bosu, kas nu jau ir kļuvis par Bostonas policijas šefu novāc kāda vietējā banda un , lai arī filmas galvenajam varonim nav siltu jūtu pret nogalināto, tomēr kruķim raksturīgā taisnīguma izjūta ņem virsroku.

Viņš sev par pārinieku ņem istabas biedru, kas pateicoties saviem gabarītiem ir neaizstājams jebkurā kautiņā un kopā viņi uzsāk paši savu izmeklēšanu. Jāsaka, ka šo necilo grautiņfilmu ar šablona scenāriju glābj izcils humors, kura ir pietiekami, lai sabalansētu tās radīto atmosfēru vienlaicīgi nepārtopot lētā komēdijā.

Ja meklējat labu kino vienai reizei, “Spensera konfidencialitāte” ir gana laba izvēle. Tomēr laicīgi jābrīdina, ka nav jēgas likt lielas cerības uz filmu tikai tāpēc, ka tajā dalību ņem Bergs un Vālbergs. Šīs filmas karikatūras cienīgos kaujas skatus kompensē drosmīgs un nevainojams humors.


Another movies

Reviews

Review:

Aesthetics

Vomit: 0%

Blood-meat-dismemberment: 50%

Tight scenes: 0%

Goosebumps: 0%

Tolerance

There are gays: 0%

Babes: 75%

Acting of actors: 100%

Technologies

Violation of the laws of physics: 25%

Modern devices: 100%

Future technologies: 0%

Artificial intelligence: 0%

Effects

There is a slow-motion: 0%

Script

Matching the poster: 100%

Illogical behavior of characters: 25%

Risk of oversight: 0%

Name Matching: 100%

Translation: 100%

Deep meaning: 0%

Catchphrases: 25%